Kdo jsme

Naše práce je naší vizitkou

Jsme rodinná firma působící na českém stavebním trhu od roku 1998. Naší specializací jsou novostavby, dřevostavby a rekonstrukce. Za dobu fungování firmy jsme úspěšně realizovali řadu projektů, které se staly vizitkou dobře odvedené práce, zárukou spolehlivosti, kvalitního řemesla a v neposlední řadě spokojených klientů. Nebojíme se inovací, nových materiálů, nestandardních řešení. Samozřejmostí je dodržení technologií a postupů, otevřená komunikace a osobní přístup ke každé zakázce. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a pečlivě, ať se jedná o opravu malého domku nebo rozsáhlou rekonstrukci obytných budov. Pečlivě si vybíráme své zaměstnance, spolupracujeme pouze s ověřenými subdodavately a kvalitním materiálem. Jsme schopni zajistit servis na klíč ve všech stavebních oborech.

Zabýváme se realizací pozemních staveb. Především zděnými domy, dřevostavbami, rekonstrukcemi a vším s tím spojeným. V těchto oborech provádíme realizace na klíč . Provádíme zateplování a povrchovou úpravu fasád (včetně designových), půdní vestavby, montáže sádrokartonu, obklady, dlažby, ploty aj.

Pracujeme s kvalitními materiály s certifikáty jako je např. : Wienerberger POROTHERM,  HELUZ, YTONG, ISOVER, FATRAFOL, KNAUF, Weber Saint-Gobain, Baumit, Sto, Bramac, Schiedel, Mapei, Siko aj.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a pečlivě. Rádi pomůžeme přenést vaše představy o bydlení do konkrétního projektu. Jsme schopni pomoci i s otázkou financování.


"Ve stavebnictví pracuji již řadu let. Za tu dobu jsem pochopil jak důležitý  je osobní přístup, kvalita a spolehlivost. To je také filozofie, kterou se naše firma řídí. Dobře odvedená zakázka a spokojení klienti jsou naším motorem, který nás žene kupředu a motivuje nás neustále se v našem oboru zlepšovat. Každý náš dělník, řemeslník, technik nebo projektant je součástí stabilního a ověřeného týmu, který je připraven poskytnout 100% servis." 

Radek Jágr, jednatel firmy