Search
Close this search box.
PO - PÁ 8 - 17

O NÁS

Naše rodinná stavební firma již více než 20 let realizuje stavby domů na klíč, revitalizuje panelové domy či rekonstruuje byty a kanceláře. Kvalitně odvedená práce, spolehlivost a osobní přístup ke každé zakázce zajistí plynulý chod stavby a předání v domluvených termínech. Nabízíme kompletní stavební služby především v Praze a Středočeském kraji.

Jesenická stavební s.r.o.

Na stavebním trhu se naše rodinná firma pohybuje přes více než 20 let a máme tak za sebou velké množství malých i velkých stavebních projektů. Nabízíme komplexní projektové a rozpočtové služby včetně vyřízení financování či získání dotací na dokončenou stavbu. Zrealizujeme výstavbu či rekonstrukci přesně podle vašich představ od úvodního zaměření po předání hotové stavby.

Stavte a rekonstruujte bez obav

Zabýváme se převážně výstavbou novostaveb, rekonstrukcemi bytů, kanceláří či obchodů, ale zároveň nabízíme také služby pro SVJ v oblasti revitalizace panelových a bytových domů. Jedná se zejména o kvalitní zateplení objektů, fasády, výměny oken či renovace balkonů. Pro naši firmu je prioritou osobní přístup ke každé zakázce a kvalitně a zodpovědně odvedená práce. Díky pečlivé kontrole provedení jednotlivých stavebních prací můžeme zajistit plynulý chod stavby, dodržení sjednaného termínu a investičních nákladů.

Na materiálu záleží

Vysoká kvalita je v naší firmě na prvním místě! Při výstavbě novostaveb, rekonstrukcích či revitalizacích pracujeme pouze se stavebním materiálem vysoké jakosti, který odebíráme od předních výrobců a osvědčených dodavatelů. Kvalitní materiál je základem rychlé a bezchybné realizace každé stavební zakázky, a proto věnujeme jeho výběru zvýšenou pozornost.

Jsme tu pro vás

Pokud hledáte prověřenou a spolehlivou stavební firmu s osobním přístupem obraťte se na nás v jakékoliv fázi vašeho projektu. Jsme připraveni splnit vaše sny o novém bydlení či pouhé změně interiéru. Přenechejte nám veškeré stavební starosti a my se k vaší plné spokojenosti s maximální pečlivostí o vše postaráme.

Slovo jednatele

„Ve stavebnictví pracuji již řadu let. Za tu dobu jsem pochopil jak důležitý je osobní přístup, kvalita a spolehlivost. To je také filozofie, kterou se naše firma řídí. Dobře odvedená zakázka a spokojení klienti jsou naším motorem, který nás žene kupředu a motivuje nás neustále se v našem oboru zlepšovat. Každý náš dělník, řemeslník, technik nebo projektant je součástí stabilního a ověřeného týmu, který je připraven poskytnout 100% servis.“

Radek Jágr

jednatel firmy

radek jagr

NAŠE REFERENČNÍ PROJEKTY

RODINNÉ DOMY

BYTOVÉ DOMY

KOMERČNÍ BUDOVY

NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT. OZVEME SE.

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi podmínkami GDPR.