Close this search box.
PO - PÁ 8 - 17

Přípravář stavby

Hledáme do týmu zodpovědného kolegu na pozici Přípraváře stavby.

Ctíme přátelské, otevřené jednání, které vede k zodpovědně odvedené práci, čemuž odpovídají mimořádné odměny při dokončení a předání staveb.

Náplň práce

  • Tvorba, kontrola rozpočtů a výkazů výměr
  • Tvorba harmonogramů
  • Poptávky subdodavatelů, posuzování nabídek
  • Komunikace se subdodavateli
  • Technická kontrola projektové dokumentace
  • Zpracování změnových listů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Odborná zdatnost, samostatnost
  • Časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, rozpočtářské programy)
  • Znalost stavebních materiálů
  • Dobré komunikační schopnosti ŘP skupiny B

Nabízíme

  • práci na HPP/VPP/DPP/IČO
  • základní nástupní měsíční plat 35.000 Kč – 55.000 Kč
  • roční odměny dle plnění firemního plánu
  • 13. plat
  • možnost osobního růstu a seberealizace
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • 25 dní dovolené
  • jistotu a stabilitu ve firmě s mnoholetou zkušeností.

Všechny pozice

Rád bych u Vás pracoval/-a