Close this search box.
PO - PÁ 8 - 17

Stavbyvedoucí

Hledáme do týmu zodpovědného kolegu na pozici Stavbyvedoucího.

Hledáme do týmu zodpovědného kolegu na pozici Stavbyvedoucího.

Náplň práce

  • dílčí vedení stavby (stavební deník, koordinace subdodavatelů na stavbě, kontrola BOZP, kontrola
  • kvality prováděných prací, kontrola plnění termínů uvedených v harmonogramu, přejímka prací subdodavatelů.
  • vedení menších zakázek – spoluzodpovědnost za kvalitu a bezpečnost staveb.
  • koordinace práce stavebního týmu.
  • pravidelná komunikace s klienty a subdodavateli.
  • zajištění a kontrola podkladů (protokolů) pro fakturaci.
  • pravidelná administrativa spojená se stavbou.

Požadujeme

  • SŠ v oboru stavebním
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • zkušenost s realizací pozemních staveb
  • znalost MS OFFICE
  • znalost a praxe v čtení výkresů
  • chuť pracovat a učit se
  • flexibilitu a schopnost efektivně organizovat čas
  • dobré komunikativní dovednosti
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • stabilní zázemí české společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na plný úvazek/ŽL
  • služební automobil (možnost využití pro soukromé účely)
  • notebook, mobilní telefon
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: Praha a střední Čechy

Všechny pozice

Rád bych u Vás pracoval/-a